Оплата покрівельних матеріалів

Ми пропонуємо наступні способи оплати і передоплати:

  • Готівковий розрахунок, згідно комерційної пропозиції, в офіс-магазині або з водієм після вивантаження товару.
  • Безготівковий розрахунок, згідно з рахунком-фактурою (банк «УкрСиббанк»).
  • Передоплата на картковий рахунок в банку «ПриватБанк» або «УкрСиббанк».

Товар відвантажується після повної передплати, яка обговорюється індивідуально, в залежності від регіону, мінімум 30% відсотків від виставленого рахунку в національній валюті, в гривнях. Передоплата може ділитися на кілька частин.
Розмір, форма оплати та доставки залежать від типу транспорту (по тоннажу), населеного пункту, регіону, села, для Києва – лівий або правий берег.

Благосвит Оплата

Заявку на товар можна оформити через сайт (оформлення заказу), електронною поштою на blagosvitbud@gmail.com або по телефону.

Доставка покрівельних матеріалів

Компанія Благосвит Буд займається продажем покрівельних матеріалів, а також супутніх матеріалів для виконання покрівельних та фасадних робіт. Ми реалізуємо матеріали українських та європейських виробників по всій Україні. За тривалий час роботи нашої компанії маємо багато позитивних відгуків в аспектах підбору матеріалів. Завжди готові надати вам консультацію з технічних питань, виконання робіт, монтажу та підбору матеріалів для даху.

Офіс-магазин територіально розташований в місті Києві. У нас в офісі ви можете подивитися зразки і купити покрівельні матеріали за готівковим або безготівковим розрахунком. Досвідчені менеджери нашої компанії допоможуть вам підібрати товар, а також порадять оптимальний спосіб доставки, виходячи з обраного матеріалу і Ваших побажань. Здійснюємо доставку в усі регіони України: Київська область, Вінницька область, Житомирська область, Волинська область , Рівненська область, Дніпропетровська область, Сумська область, Кіровоградська область, Херсонська область, Івано-Франківська область, Закарпатська область та інші.

Покупці з усієї України можуть купити покрівельні матеріали в Києві зі складу за вигідними цінами і з оптимальним способом доставки через узгоджену транспортну компанію: Delivery, Della , Нова Пошта, найманий транспорт, попутний вантаж, а також самовивіз товару при 100% оплаті і наявності товару на складі.

Благосвит доставка