Офіс

  • Центральний офіс:

    м. Київ, вул. Миколи Трублаїні 2А, офіс 312, 3-й поверх. Чекаємо на вас з ПН по ПТ, 9:00-18:00. Доставка товару з регіональних складів по Україні.

    Подивитись на карті

Фасадне і внутрішнє оздоблення будинку

Про нас

logo

ТОВ «БЛАГОСВІТ БУД»

основні віхи розвитку

заснування компанії

2010

заснування компанії
офіційний дилер кращих брендів

2012

офіційний дилер кращих брендів
перша тисяча клієнтів обслужена

2016

перша тисяча клієнтів обслужена
активний розвиток по Україні

2018

активний розвиток по Україні

Професійні консультації

для 100%-ної комплектації будматеріалами для даху, фасаду і внутрішньої обробки.

Приватні будинки

Приватні будинки

Котеджі

Котеджі

Дачі

Дачі

Госп. споруди

Госп. споруди

Альтанки

Альтанки

Житлові комплекси

Житлові комплекси

Сауни

Сауни

Магазини та ТРЦ

Магазини та ТРЦ

Бізнес центр

Бізнес центр

Складські комплекси

Складські комплекси

Соціальні об'єкти

Соціальні об'єкти

Промислові будівлі

Промислові будівлі

Розповідає керівник компанії Благосвіт Буд

директор директор

Сергій Савочка

Директор Благосвіт Буд

Коли вперше виникла ідея вийти на ринок?

Спочатку наша компанія надавала послуги у сфері будівництва та накопичила великий досвід у роботі з будівельними матеріалами. Саме тому було прийнято рішення створити власну компанію з продажу на ринку України якісних будматеріалів. Нашим завданням було організувати зручний і професійний сервіс у цій галузі. Компанія Благосвіт Буд була заснована в 2010 році, тобто на ринку України ми вже більше десяти років.

Як розвивалася компанія?

Зрозуміло, що спочатку не все було гладко. Але ми доклали багато зусиль для того, щоб у нас усе вийшло так, як ми задумували. Над покращенням якості надаваних послуг працюємо постійно, прагнемо не стояти на місці.
Вдалося налагодити партнерські відносини з багатьма великими європейськими та місцевими виробниками та постачальниками будівельних матеріалів, у нашій компанії завжди можна купити потрібний якісний товар за прийнятною ціною.

Оскільки асортимент матеріалів для приватного та комерційного будівництва постійно розширювався, збільшувався й попит. Ось у Благосвіт Буд і намагаємося по максимуму пропонувати клієнтам необхідний їм комплект матеріалів, постачати відразу все потрібне для вирішення будівельного завдання, тим самим заощаджуючи час. Дуже зручно, коли все необхідне можна придбати в одному місці.

Читати далі
Який вплив надали на вас конкуренти?

Конкуренція на ринку задає темп розвитку, і в наш час потрібно завжди намагатися бути першим. Щоб залишатися ефективними в умовах, коли зростають ціни постачальників на продукцію, а попит зменшується, доводиться встановлювати мінімально можливі ціни та пропонувати більш широкий асортимент. Усе це стимулює інтенсивний розвиток Благосвіт Буд.

У чому вигода клієнта, якщо він звернеться саме до вас?
  1. У Благосвіт Буд неухильно дотримується закон – поважно ставитися до кожного покупця.
  2. Наше кредо – персоналізований підхід і готовність вирішити будь-яке ваше завдання. Ми завжди відкриті до діалогу з вами.
  3. Як я вже говорив, завдяки широкому асортименту товарів клієнти можуть задовольнити свої запити максимально. Наша компанія в лідерах за відкритістю та наданням достовірної інформації, яка доступна на нашому сайті.
  4. Також надаємо таку затребувану послугу, як виїзд на місце будівництва, де за необхідності виконуємо заміри покрівлі та здійснюємо розрахунки щодо необхідного витрачання матеріалів. Причому такий виїзд і розрахунки безкоштовні для клієнтів.
  5. Доставку товарів виконуємо за мінімальними цінами та в найкоротші терміни. І робимо це не тільки в Києві, а й по всій території України.
А з якими труднощами ви стикаєтеся зараз?

Через дуже широкий асортимент товарів ми змушені зберігати продукцію на багатьох складських майданчиках, тому при збиранні замовлення іноді потрібно більше часу для укомплектування, ніж якби складські приміщення були в одному місці. Зі зрозумілих причин не всі ексклюзивні товари зберігаємо на складі, але терміни постачання практично завжди задовольняють клієнтів. Які у нас проблеми? Ну, наприклад, дуже складно конкурувати з недобросовісними продавцями, які постачають неякісний товар, видаючи його за хороший. Ще одна проблема пов’язана з такими товарами, які бажано бачити, так би мовити, в обсязі, а це вимагає великих приміщень для розміщення стендів, тобто постійно доводиться розширюватися.

Які у вас найближчі плани щодо розвитку?

Благосвіт Буд прагне зробити сервіс для вас максимально зручним, щоб на покупку ви витрачали мінімум часу, і в цьому стати лідером в інтернет-просторі. Постійно розширюємо асортимент і прагнемо бути першими і в цьому теж. Наше завдання – надати зручний сервіс підбору будівельних матеріалів, дати можливість порівняння характеристик, забезпечити професійну консультацію та добір потрібного комплекту товарів.

Звичайно, приймаємо будь-яку форму оплати та організовуємо безпроблемну доставку в будь-яку точку в Україні. Ну й основне, що намагаємося робити для наших клієнтів, – утримувати мінімальні ціни.

Благосвіт Буд - офіційний партнер

і ще 60+ брендів

Дивіться в каталозі

Продукція на складах у всіх регіонах України

Відгуки клієнтів:

Елена

Jun 09.2020
star star star star star 5,0

Брали черепицу, и все для ливневой системы и подшивки свесов. Большое спасибо Валерию, за помощь в выборе материала, подробных консультациях, профессиональный подход. Решил все вопросы и организовал доставку всех основных и доп. материалов, посоветовал специалистов для выполнения работ. Отдельное спасибо за кровельщиков, бригадир Олег - СПЕЦИАЛИСТЫ, ПРОФЕССИОНАЛЫ!!! Все быстро, грамотно, спокойно, качественно. Цены на материал нормальные. Я довольна, как слон. Валерий, Вы "на своем месте". Приятно было с Вами работать. Только положительные эмоции. Большое спасибо за человечность, терпение и Ваш труд!!! Смело рекомендую обращаться))

Максим

Aug 29.2016
star star star star star 5,0

Планировал делать реконструкцию кровли. Благосвит нашел через интернет, искал и подрядчиков и материалы. Ребята дали самое лучшее предложение по цене и как оказалось у них хорошие специалисты работают на объекте. Работой доволен, сделали быстро и качественно. Отдельное спасибо менеджеру Дмитрию за профессионализм и порядочность, вопросы решал оперативно. Рекомендую! С уважением, Максим.

Георгий

Jul 15.2016
star star star star star 5,0

Огромное спасибо коллективу компании за работу. Подборкой материала занимался Дмитрий, а стройкой Сергей и бригадир Игорь. Грамотно и практично было сделана крыша под ключ. Все материалы качественные, выбирал для себя и не разочаровался. Грамотно упростили конструкцию крыше, не жертвуя ее надежностью и качеством. Стоимость материалов и работы даже ниже средней на рынке. Бригада строителей под руководством Сергея и Игоря очень быстро и качественно возвели крышу. Бригада жила на участке и трудилась целыми днями – совсем молодые ребята, но все сделали кропотливо и без проблем. Очень позитивный коллектив. Очень рекомендую данную компанию и уверен в будущем обращусь к ним для других построек на участке. Спасибо!

инна,юлия

Jan 31.2016
star star star star star 5,0

Большое спасибо коллективу Благосвита ,особенно менеджеру Дмитрию ,за профессионализм и порядочность ,перебрали много вариантов покупки ,остановили выбор на Благосвите ,получили полную ,исчерпывающую информацию о товаре ,купили битумную черепицу,заказ получили во время и без задержек ,хотя очень волновались,зима и находимся в другом городе,качеством товара довольны,еще раз спасибо за оперативность и поддержку!