Опис


Наша компанія вже багато років працює і вдосконалює свою майстерність в сфері покрівлі. За ці роки ми проводили монтаж на багатьох покрівлях, чільне місце роботи Київ і Київська область. З найпоширеніших робіт, які ми виконуємо, – це облаштування покрівлі і монтаж бітумної черепиці. Наша бригада завжди рада виконати такий вид роботи, і ми з задоволенням візьмемося і за вашу покрівлю. Ми гарантуємо якість, надійність і довголіття вашої покрівлі.

Види робіт

Виконуємо такі види монтажних покрівельних робіт

1.Монтаж, облаштування кроквяної системи.
Зможемо виконати будь-якої складності кроквяну систему, з великою кількістю площин і розжолобків. Округлі форми покрівлі нас не лякають, ми часто виконуємо такі замовлення. Ми серйозно підходимо до будь-якого питання, переглядаємо всі вузли, додатково підсилюємо, якщо це необхідно. У деяких випадках самі прораховуємо навантаження і підбираємо перетин бруса для кроквяної системи.
2.Монтаж, пристрій покрівельної плівки.
Жоден вид покрівлі не обходиться без покрівельних плівок. Дуже важливо, щоб ці плівки були правильно змонтовані, адже неправильний монтаж може спричинити дуже негативні наслідки. Наші монтажники покрівлі знають всі норми і правила укладання покрівельних плівок.
3.Монтаж, облаштування обрешітки.
Бітумна черепиця на відміну від інших покрівельних матеріалів відрізняється тим, що приймає форму будь-якій площині. Чим рівніше площина, тим менше на ній видно різних похибок (ям, горбів). Щоб зробити ідеальну площину потрібно дуже рівно змонтувати обрешітку. Наша бригада это хорошо понимает и всегда очень серьезно относиться к этому вопросу, у нас всегда хороший результат монтажа кровли.
4. Монтаж, облаштування плит OSB.
Плита OSB складається зі стружки, що склеєна між собою. Залежно від кількості в ній клею і його складу визначається її вологостійкість. З більш високою вологостійкістю – це OSB-3, вона і застосовується на покрівлі. Велика вологостійкість не забезпечує сто відсотковий захист від вологи. Практика показує, що OSB крутить, якщо її правильно НЕ прикріпити на обрешітку. Також потрібно враховувати, що плита має температурне розширення і тому потребує між шовних зазорів, і багато іншого, що потрібно знати для правильного укладання плити. Тому довіряйте свою покрівлю знаючим людям, які не зіпсують, а навпаки зроблять все технологічно правильно.
5. Облаштування та монтаж бітумної черепиці.
Багато хто може вважати, що облаштування бітумної черепиці не є дуже складним процесом, хочу запевнити вас, що це не так. При укладанні потрібно знати, що бітумну черепицю можна укладати при певних температурах, обов’язково на суху поверхню, при монтажі черепиця повинна прибиватися спеціальними цвяхами і строго в певному місці, черепиця повинна перемішуватися, і багато іншого про що треба багато писати. А деякі речі, які приходять з практикою, їх так просто і не поясниш. Якісно покладена бітумна черепиця це хороший вид, надійність, і довгий термін експлуатації вашої покрівлі. Тому довірте монтаж вашого даху фахівцям, це вбереже вас від багатьох неприємних наслідків.
6.Монтаж і облаштування утеплювача.
Чим якісніше зроблено укладання утеплювача, тим менше теплових втрат. Ми завжди дуже серйозно підходити до цього питання. Під кожну покрівлю індивідуально підбираємо утеплювач, спочатку розраховуємо правильний крок кроквяної системи для більш якісного утеплення, використовуємо спеціальні стрічки для проклейки стиків і ще багато маленьких секретів, що дозволяє зробити вашу покрівлю теплою і зменшити тепловтрати.
7.Монтаж, облаштування звисів покрівлі сайдингом.
Жодна скатна покрівля не обходиться без підшивки звисів. Найпоширенішим видом підшивки є сайдинг. Цей матеріал довговічний і практичний, має безліч кольорів. Підшитий сайдингом, ваш будинок буде виглядати дуже охайно. Наша бригада має великий досвід підшивки звисів сайдингом. Довірившись нам, ви отримаєте сто відсотковий результат якісно виконаної роботи.
8. Облаштування і монтаж водостічної системи.
Майже на кожному сучасному даху присутня система водовідведення води. Вона виконує дуже важливу роль, захищає вимощення і фундамент будинку, тим самим, зберігаючи довговічність вашого будинку. Для того щоб водостічна система працювала, її потрібно правильно підібрати і встановити. З цими питаннями ми знайомі і зможемо підібрати індивідуально під кожен вид покрівлі систему і здійснити монтаж і пристрій водостоку.

Ціна і вартість

Ціна на монтаж бітумної черепиці у нас досить низька. Діє певна система знижок. Кожну покрівлю ми розглядаємо індивідуально і в будь-якому випадку можемо домовитися. Також звернувшись до нас, ви отримуєте додаткові знижки на весь комплект покрівельних матеріалів, що дозволить вам заощадити багато коштів, яких завжди не вистачає під час будівництва. Додаткову інформацію ви можете отримати, зателефонувавшидо нас або відвідавши наш офіс в Києві.

 Послуги з монтажу покрівлі з бітумної черепиці

№ п/п Найменування монтажних робіт  Од.вим. Двосхила покрівля Вальмова покрівля Складна покрівля
1 Монтаж кроквяної системи кв.м 60 70 80
2 Монтаж  гідроізоляції кв.м 5 8 8
3 Монтаж обрешітки кв.м 25 30 35
4 Монтаж бітумної черепиці кв.м 40 45 50
5 Оздоблення звисів покрівлі сайдингом м п. 75 80 85
6 Монтаж водостічної системи м п. 35 45 55
7 Монтаж утеплювача кв.м 30 35 40
8 Монтаж пароізоляції кв.м 5 8 8
9 Монтаж стелі дошкою кв.м 10 15 20
10 Монтаж мансардних вікон шт. 350 350 350
11 Обробка деревини антисептиком куб.м 250 250 250
12 Пристрій парасольки димоходу шт. 200 200 200
13 Монтаж стельових балок кв.м 50 55 65
14 Монтаж дошки підлоги кв.м 30 30 30
15 Монтаж фанери кв.м 15 20 25

Ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ.

Ціна монтажу вказана при кошторисної вартості на суму не нижче 45000 грн.

Вартість монтажу бітумної черепиці залежить від багатьох факторів. Також не забувайте, що ми надаємо нашим клієнтам різні знижки і бонуси, про які можна дізнатися, зв’язавшись з консультантами нашої компанії.

Icopal Gonty Orla SBS хвіст бобра