Гарантія

Усі товари на нашому сайті є сертифікованими як Українським, так і Європейським виробником. Підтвердженням цього є сертифікат, який видається виробником. В свою чергу, за потребою покупця ми піклуємося про надання всіх необхідних документів на товар. Доставка повного комплекту покрівельних матеріалів відбувається під чітким контролем співробітників нашої компанії.

На всі товари магазину поширюються гарантії фірм-виробників відповідно до законодавства України.
Гарантійний термін кожного конкретного виробу зазначений в документах, які додаються до нього. Під гарантійним терміном слід розуміти час, протягом якого виробник безкоштовно усуває недоліки товару, пов’язані з початком його використання. Також договором може бути передбачений різний гарантійний строк на різні комплектуючі.

Відповідно до Закону “Про захист прав споживачів” товар, придбаний у нашому магазині, можна обміняти на аналогічний або повернути протягом 14 днів, не враховуючи дня купівлі, якщо виконані наступні умови:

– збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики;
– не пошкоджена заводська упаковка;
– товар не використовувався, не піддавався збиранню (монтажу);
– наявний розрахунковий документ (товарний чек), виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Гарантія

Повернення товару

Інтернет магазин Благосвіт співпрацює тільки з надійними постачальниками та реалізує високоякісні товари, забезпечуємо своїх клієнтів комплексом передпродажного і пост продажного сервісу. Працюємо спираючись на Закони України «Про захист прав споживачів».

У період 14 днів, не враховуючи дня покупки, можна оформити повернення товару як юридичній особі, підприємцю (ФОП) так і фізичній особі.

Товар, який повертається, повинен бути належної якості, без ознак експлуатації, мати збережений товарний вигляд і споживчі властивості, а також не належати до товарів, що не підлягають обміну та поверненню. Для повернення товару юридична особа або ФОП має надати: накладну на повернення товару із круглою печаткою компанії, де вказано її реєстраційний номер; лист на повернення коштів на фірмовому бланку із круглою печаткою компанії, яка повертає товар; видаткову накладну (копію); товар, який повертається, належної якості. У накладній на повернення мають бути зазначені інформація про компанію, яка повертає товар, її реквізити та кому він повертається. Номенклатура та вартість товару повинні повністю збігатися з назвою та вартістю у видатковій накладній, яка була видана разом із товаром. Лист на повернення коштів повинен бути встановленого зразка на фірмовому бланку компанії з круглою печаткою. Юридична особа,ФОП, або фізична особа із товаром, який повертається, та підготовленими документами на повернення має звернутися в нашу компанію, ми залишаємо за собою право перевірити його на цілісність та якість, а також відмовити у поверненні у разі пошкодження, наявності ознак користування товаром або невірно наданих документів на повернення. При поверненні товару, магазин, транспортні витрати не відшкодовує.

повернення товару