Опис


У наш час дуже складно знайти для монтажу металочерепиці хорошу  бригаду покрівельників. При покупці в нашій компанії металочерепиці та інших супутніх покрівельних матеріалів, ми готові допомогти Вам у цьому питанні. У нас є хороша бригада професійних покрівельників, яка зможе якісно виконати будь-який монтаж покрівлі. Ми відповідально ставимося до будь-якого питання. Працюємо вже багато років, за цей час придбали багато клієнтів, від яких отримали безліч позитивних відгуків про роботу наших співробітників. Вже  багато років нас передаю з рук в руки, і нам не соромно дивитися в очі нашим клієнтам. Ми повністю відповідаємо  за нашу роботу і даємо гарантійні зобов’язання. Наша бригада покрівельників,  виконує будь-який монтаж покрівлі по Києву і Київській області, в інших регіонах ми не працюємо.

Види робіт

Виконуємо такі види монтажних покрівельних робіт

1.Монтаж кроквяної системи.  Ні одна покрівля не простоїть без надійної кроквяної системи. Це основа, на яку нашивається все інше. І саме правильно зроблений каркас покрівлі дає сто відсотків успіху виконаної роботи.

2.Монтаж покрівельної плівки. У кожній покрівлі присутні різного типу покрівельні плівки, які виконують важливу функцію в “пирозі” покрівлі (захист від конденсату, від втрати тепла, захист утеплювача і багато іншого). Потрібно не забувати, що правильна технологія укладання плівки забезпечує правильну функцію цієї плівки. Припустимо якщо не проклеїти  клейкою стрічкою  стики пароізоляційної плівки, яка виконує функцію захисту від втрати тепла, тоді яку ж  функцію вона буде виконувати?

3.Монтаж обрешітки.  Правильно укладена обрешітка, це в свою чергу  ідеально покладена металочерепиця, правильна  експлуатація і довгий термін служби. Все залежить від “правильності” кроку обрешітки, її рівності, монтажу першого початкового бруса, правильний монтаж обрешітки в розжолобках, біля димарів і багато іншого.

4.Монтаж металочерепиці. Металочерепиця – це зовнішня основа, яка виконує функції, захисту вашого будинку від атмосферних впливів і забезпечує хороший вигляд. При монтажі металочерепиці дуже важливо дотримуватися всіх правил монтажу, інакше ні зовнішнього вигляду, ні довгого терміну служби  від вашої даху, ви не отримаєте. Виконуючи монтаж металочерепиці потрібно правильно укладати і кріпити листи, монтувати в правильній послідовності і дотримуючись технології, застосовуючи відповідні покрівельні аксесуари. При різанні металочерепиці  потрібно обов’язково різати тільки відповідним  інструментом, який металочерепицю не палить  і не рве.

5.Монтаж утеплювача. Важливу роль в покрівлі відіграє утеплювач, тому що він захищає наш будинок в холодну пору року від холоду, забезпечуючи нам тепло, і економить нам витрати на обігрів будинку. А також в жарку пору, забезпечуючи прохолоду під нашою покрівлею. І лише правильний монтаж утеплювача з дотриманням технології укладання, зможе забезпечити все це.

6.Монтаж звисів покрівлі сайдингом. Звиси нашої покрівлі завжди звертають на себе увагу, адже це лінія яка підкреслює красу покрівлі. Тому   важливо   досягнути цього результату і зробити цю лінію ідеальною.  При монтажі сайдинга дуже важливо дотримуватися правильно технологію монтажу. Наприклад, панелі сайдинга не кріпляться жорстко, у них повинен бути вільний хід, якщо закріпити сайдинг без вільного ходу, то  при перепаді температури сайдинг буде крутити в різні боки.

7.Монтаж водостічної системи. Однією з важливих частин будь-якого будинку є водостічна система, яка забезпечує правильний стік дощових вод.  У цьому питанні важливо правильно змонтувати систему, забезпечивши надійність її роботи і довгий термін служби.

Ціна і вартість


Ціни на всі види покрівельних послуг   також є нашою перевагою. З розцінками на всі види робіт ви можете ознайомитися на цій сторінці сайту.

 Послуги з монтажу покрівлі з металочерепиці

№ п/пНайменування монтажних робіт Од.вим.Двосхила покрівляВальмова покрівляСкладна покрівля
1Монтаж кроквяної системикв.м607080
2Монтаж  гідроізоляціїкв.м588
3Монтаж обрешіткикв.м253035
4Монтаж металочерепицікв.м404550
5Оздоблення звисів покрівлі сайдингомм п.758085
6Монтаж водостічної системим п.354555
7Монтаж утеплювачакв.м303540
8Монтаж пароізоляціїкв.м588
9Монтаж стелі дошкоюкв.м101520
10Монтаж мансардних віконшт.350350350
11Обробка деревини антисептикомкуб.м250250250
12Облаштування парасольки димоходушт.200200200
13Монтаж стельових балоккв.м505565
14Монтаж дошки підлогикв.м303030

Ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ.

Ціна монтажу вказана при кошторисної вартості на суму не нижче 45000 грн.

Вартість монтажу металочерепиці залежить від багатьох факторів. Також не забувайте, що ми надаємо нашим клієнтам різні знижки і бонуси, про які можна дізнатися, зв’язавшись з консультантами нашої компанії.

Металочерепиця Німеччина Arcelor Ral-8019