Композитна черепиця – нові переваги

Останнім часом термопластичні композитні матеріали завойовують все більше ринкового простору. Така тенденція виправдана високими показниками, які підкріплені відносно
невисокою ціною
. Найяскравішим прикладом термопластичних композитів в області покрівельних матеріалів є м’яка черепиця, в ній чітко простежуються всі особливості цього матеріалу.
Композитна черепиця
добре зарекомендувала себе на будівельному ринку завдяки своїм експлуатаційним характеристикам і характеристикам.

 

Gerard_Diamant_burgundi

Термопластична композитна черепиця дуже легка. Так, м’яка черепиця важить не більше 20 кг / м2 готового покриття, що в 2 і більше разів менше, ніж покриття керамічної плитки або покриттів з азбестоцементних листів. Еластичність і висока міцність – таке поєднання якостей забезпечує виключення бою при транспортуванні і установці. Також за рахунок армування полімерних матеріалів м’якою металевою сіткою або скловолокнами плитка набуває схильність до самостійного відновлення форми після деформацій, а поріг руйнування значно збільшується.

При використанні постійних прес-форм і високоточної автоматики виробники домагаються точного дотримання всіх розмірів для всіх виробів, що значно полегшує монтаж, а також гарантує отримання повної конструктивної функціональності покрівлі при складанні. Характерна для композитної черепиці висока стійкість до атмосферних впливів і агресивних середовищ. Простота зберігання, транспортування і монтажу – одні з головних якостей композитної плитки. Будучи, по суті, високотехнологічним пластиком, м’яка черепиця не вимагає особливих умов зберігання. Проконсультувавшись з фахівцем, розробники можуть встановити таке покриття самостійно.

Монтаж цієї черепиці здійснюється на обрешітку даху. При цьому крок обрешітки дорівнює розміру панелі даху. Щоб збільшити сервіс покрівлі і підтримувати правильний мікроклімат в будинку, необхідно передбачити вентиляцію даху. Композитна черепиця може бути заснована на сталевому листі, вона покрита спеціальним сплавом –
алюмінієвим цинком
, що підвищує антикорозійні характеристики стали.

Основними перевагами цього матеріалу є:

Стійкість до різних впливів, до різних температур, до сильних вітрів, кислотних дощів.

Довговічність матеріалу. Він буде використовуватися протягом 50 років.

Невелика вага дозволяє зробити каркас даху легше.

Безпека композитної черепиці. Матеріал негорючий і не накопичує електрику.